Statystyki

Keno

Musisz być zalogowany aby grać tą grę.
ZALOGUJ
Keno

Statystyki

Maksymalna wypłata: 
100 PLN
Popularność: 
154
Średni zakład: 
1 PLN
Temperatura: 
174

Loterie są całkiem popularną odmianą gier hazardowych, które bardzo szybko rozprzestrzeniły się po całym świecie. Ich główną zaletą jest prostota oraz brak konieczności długiego grania, aby wygrać – decyduje wszakże los i nieco szczęścia. W tym wpisie pragniemy nieco przybliżyć grę Keno. Jest to międzynarodowa loteria online (i nie tylko online), której w dużej mierze zawdzięczamy polską grę liczbową Multi Multi, o jakiej chyba każdy z nas słyszał. 

Zasady i system loterii Keno 

Zacznijmy od objaśnienia zasad tej gry loteryjnej w Polsce, które są bardzo proste. Trzeba mieć jednak na uwadze, iż mogą one delikatnie się różnić w zależności od kraju. Co 4 minuty losowane jest 20 liczb z przedziału od 1 do 70, a więc wyniki losowań pojawiają się bardzo szybko. Grający wypełnia kupon i zaznacza na nim ilość liczb jakie chce skreślić, stawkę zakładu oraz ilość zawartych zakładów. Ewentualne wygrane są zależne między innymi od ilości obstawionych liczb na kuponie. Jeżeli chodzi o stawki, to pojedynczy zakład kosztuje 2 złote, więc nie są to duże pieniądze. Obecnie wspomniana gra jest dostępna w wybranych kolekturach Lotto.

Jak grać i wygrać w lotto Keno? 

Pytane zadanie w tym śródtytule jest bardzo dobre i zapewne każdy chciałby poznać na nie odpowiedź. Niestety, wygrane w Keno zależą tylko i wyłącznie od wylosowanych liczb, a więc główną rolę odgrywa tutaj los. Nie wiadomo również, jakie są najczęściej padające liczby w Keno, gdyż prawdopodobnie nikt do tej pory nie czynił takiej statystyki liczb. Prawdopodobieństwo wygrania w Keno może być tematem całkiem ciekawym do matematycznych rozważań i być może ktoś zacznie się nim bardziej interesować. Niemniej jednak, jedno jest pewne – wygrać może tylko ten, kto będzie grać. To niezmienna zasada, która obowiązuje od wielu lat.

Keno statystyki 

Nic nie działa lepiej na wyobraźnię człowieka niżeli statystyki odnośnie danego tematu – wszyscy lubimy wykresy, porównania i cyferki, a więc zobaczmy jak wyglądają takie zestawienia w przypadku Keno. Najciekawiej przedstawia się tabela wygranych w stosunku do trafionych liczb, która obowiązuje od 1 maja 2014 roku. Można z niej odczytać, że różnice są całkiem spore – za trafienie jednej liczby można wygrać zaledwie 3 złote (co i tak rekompensuje podstawowy zakład), zaś poprawne skreślenie dziesięciu liczb może nas wzbogacić nawet o 200 000 złotych. To są właśnie gry hazardowe na prawdziwe pieniądze, które pobudzają krew do krążenia.