Statystyki

Jurassic Jackpot

Musisz być zalogowany aby grać tą grę.
ZALOGUJ
Jurassic Jackpot

Statystyki

Maksymalna wypłata: 
640 PLN
Popularność: 
26
Średni zakład: 
5 PLN
Temperatura: 
295

Opis gry Jurassic Jackpot

Jurassic Jackpot to slot inspirowany kultową ekranizacją Stevena Spielberga. Dzikie dinozaury, nieokiełznana zwierzęca natura, dużo adrenaliny, a przede wszystkim realne pieniądze do zgarnięcia.

Jurassic Jackpot to klasyczny 3-bębnowy slot w stylu parku jurajskiego z pojedynczą linią wypłat. Do tego jackpot 1600 monet. Uważaj na T-Rexa który reprezentuje w tej grze symbol Wild. Pomoże Ci on w zastąpienia każdego innego symbolu, a tym samym zwiększy Twoją szansę na wygranie realnych pieniędzy.

Nieskomplikowana grafika i ciekawe efekty graficzne, a wszytko to w Parku Jurajskim, w którym oprócz dinozaurów czekają na Ciebie wielkie wygrane.

Jurassic Jackpot online

Jurassic Jackpot to internetowy automat do gier, w który możesz grać na każdym urządzeniu: komputerze, tablecie i smartfonie. Gdziekolwiek się znajdujesz, nie musisz odrywać się od gry i przerywać swojej dobrej passy.

Jurassic Jackpot bez rejestracji

W Jurassic Jackpot możesz zagrać w wersję demo bez rejestracji. Przetestuj grę i zdecyduj czy jest pozycją, dzięki której chciałbyś wygrać prawdziwe pieniądze.