Statystyki

Happy Holidays

Musisz być zalogowany aby grać tą grę.
ZALOGUJ
Happy Holidays

Statystyki

Maksymalna wypłata: 
385 PLN
Popularność: 
297
Średni zakład: 
0 PLN
Temperatura: 
297

Opis gry Happy Holidays

Kolejna grudniowa pozycja od Microgaming. Tym razem o tematyce Świąt Bożego Narodzenia. Przez zbliżające się Święta, Happy Holidays jest bardzo popularnym slotem w naszym kasynie. Pomagają mu też ciekawa rozrywka i niesamowicie klimatyczna szata graficzna.

Slot ten ma reprezentować magię świąt, pamięć o najbliższych i radość z tym związaną. Grając w Happy Holidays, poczujesz niezwykły klimat Wigilii, prezentów i wszystkich rzeczy związanych z tym niezwykle ważnym w naszym kraju wydarzeniem,

Jest to slot z 5 bębnami, 3 rzędami i 243 sposobami na wygraną. Poza tym symbole Scatter i Wild, które nie tylko dostarczają darmowe spiny, ale też mnożą wygrane.

Nie czekaj i wejdź w magiczny klimat Świąt Bożego Narodzenia.

Happy Holidays online

Happy Holidays to automat online, w który możesz grać na każdym urządzeniu: komputerze, tablecie i smartfonie. Gdziekolwiek się znajdujesz, nie musisz odrywać się od gry i przerywać swojej dobrej passy.

Happy Holidays bez rejestracji

W Happy Holidays możesz zagrać w wersję demo bez rejestracji. Przetestuj grę i zdecyduj czy jest pozycją, dzięki której chciałbyś wygrać prawdziwe pieniądze.