Statystyki

Big Chef

Musisz być zalogowany aby grać tą grę.
ZALOGUJ
Big Chef

Statystyki

Maksymalna wypłata: 
679 PLN
Popularność: 
366
Średni zakład: 
0 PLN
Temperatura: 
186

Opis gry Big Chef

W dobie, kiedy programy kulinarne zdobywają coraz większą popularność, Big Chef jest pozycją, która może zainteresować niejednego amatora gotowania. Twarzą gry jest tutaj korpulentny kucharz ze swoją słynna białą czapką.

Big Chef to również nic innego jak 5-bębnowy slot, z trzema rzędami i 15 liniami wypłat. Gra posiada efektowną grafikę, co pozwala z przyjemnością zdobywać kolejne wygrane.

Nie czekaj i już dziś wciel się w postać Gordona Ramseya, czy naszego rodzimego Pascala i zacznij grać w slot, który oprócz niesamowitego wyglądu i wygodnej gry, oferuje symbole Scatter i Wild. Dzięki nim, możesz dodatkowo pomnożyć wygrane, otworzyć drogę do bonusowych rund i darmowych spinów.

Big Chef online

Big Chef to internetowy automat do gier, w który możesz grać na każdym urządzeniu: komputerze, tablecie i smartfonie. Gdziekolwiek się znajdujesz, nie musisz odrywać się od gry i przerywać swojej dobrej passy.

Big Chef bez rejestracji

W Big Chef możesz zagrać w wersję demo bez rejestracji. Przetestuj grę i zdecyduj czy jest pozycją, dzięki której chciałbyś wygrać prawdziwe pieniądze.