Statystyki

Fruit Fiesta, czyli owocowa zabawa

Owoce są od zawsze związane z grami hazardowymi, zwłaszcza z automatami typu jednoręki bandyta. Bardzo często można spotkać tego typu maszyny, na których ekranie losowane są różne kombinacje owoców decydujących o wygranej. Właśnie z tego powodu przyjęto skrótową nazwę dla takich automatów, które zaczęto nazywać „owocówkami”. W Pan Kasyno również znajdziesz bardzo ciekawe gry, który posiadają owocowy klimat.

Najlepszych przykładem może być Fruit Fiesta, czyli jednoręki bandyta w klasycznej barowej oprawie – owocowej. To oczywiście nie wszystko, gdyż oprócz symboli owoców na ekranie pojawi się również cyfra siedem oraz Bar. Cała gra jest trój­bębnowym slotem, który posiada również trzy linie wypłat. W grze występuje również progresywny jackpot przy maksymalnej stawce. Jedyne co trzeba zrobić, to ułożyć wygrywającą kombinację, aby zgarnąć wygraną.

Fruit Fiesta jest internetowym jackpotem, w którym można zdobyć naprawdę duże pieniądze. Potrzeba do tego tylko nieco wyczucia oraz szczęścia, aby zasilić nieco domowy budżet. W naszym kasynie możecie grać również w wiele innych rodzajów gier, do których należą oczywiście sloty, ruletka, bingo oraz wiele innych. Zdecydowanie zapewniamy, że u nas każdy znajdzie coś dla siebie – wystarczy tylko dobrze poszukać i rozpocząć zabawę. Nie trzeba oczywiście przypominać, że nasze gry są kompatybilne również z urządzeniami mobilnymi, takimi jak najnowocześniejsze tablety i smartfony. Graj gdzie chcesz i jak chcesz, a później ciesz się z wygranej!